Oferty pracyOperator / programista maszyn CNC Niemcy - niemiecka umowa o pracę-Niemcy
Operator / programista maszyn CNC Niemcy - niemiecka umowa o pracę-Niemcy Fulda, Hesja, Niemcy (Niemcy)
Operator / programista maszyn CNC Niemcy - niemiecka umowa o pracę-Niemcy Fulda, Hesja, Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz  ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.

W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisku pracy:

Operator / programista maszyn CNC

(Sinumerik, Fanuc lub Heidenheim)

Opis stanowiska:

      -       praca jako operator maszyn CNC

      -       programowanie maszyn CNC

Oferujemy:

-          umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

-          wynagrodzenie miesięczne

-          dodatki świąteczne oraz urlopowe

-          bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca

-          pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w nadgodzinach

-          odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

-          opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

-          wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Wymagania:

-          minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)

-          gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec

-          odpowiednie kwalifikacje zawodowe

-          doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC

-          prawo jazdy kat. B

-          własny samochód (mile widziane)

-          samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

numerami telefonów: +48 34 35 02 159+48 884 375 335 lub na soberka.pl

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)