Oferty pracyLAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY – SZWECJA, Stockholm
LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY – SZWECJA, Stockholm Szwecja (Szwecja)
LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY – SZWECJA, Stockholm Szwecja (Szwecja) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

JobRun jest agencją pracy tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu polskich i zagranicznych projektów. Obecnie dla naszego Klienta w Szwecji poszukujemy:

LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY – SZWECJA, Stockholm

Obowiązki:

  • prace związane z blacharką samochodową i lakierowaniem samochodów osobowych

 Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć do podjęcia stabilnej pracy za granicą
  • wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • długofalową współpracę
  • pracę w firmie z 20-letnim stażem na rynku szwedzkim

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)