Oferty pracyRekruter
Rekruter Opole, Traunreut (opolskie)
Rekruter Opole, Traunreut (opolskie) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.  (certyfikat nr 8562), poszukuje rekrutera z zaawansowaną znajomością języka niemieckiego.

Rekruter

Miejsce pracy: Opole (opolskie)

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Obowiązki:

  • Przeprowadzenie całkowitego procesu rekrutacji od publikacji ofert pracy, rekrutację kandydatów aż po wysłanie potencjalnego pracownika do pracy za granicę
  • Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego u kandydatów
  • Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim
  • Ewentualne tłumaczenie życiorysów z języka polskiego na niemiecki
  • Podtrzymywanie kontaktu z już istniejącymi klientami
  • Zdobywanie nowych klientów
  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z aktualnymi i nowymi kontrahentami w języku niemieckim

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie, systematyczność, skrupulatność
  • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy
  • Umiejętność ustalania priorytetów wykonywanych zadań
  • Operatywność w działaniach i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie uznaniowe
  • Prywatny pakiet medyczny

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim  wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)