Oferty pracyOperator lasera CNC
Operator lasera CNC Niemcy, Europa (Niemcy)
Operator lasera CNC Niemcy, Europa (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

CLEAR INTEC oferuje Państwu profesjonalne i kompetentne doradztwo personalne w branży lotniczej, IT oraz Engineering. Jako filia niemieckiej spółki CLEAR GROUP z siedzibą w Erlangen (Bawaria) jesteśmy wiodącym usługodawcą w zakresie IT, SAP i Engineering. Naszymi Klientami są krajowe oraz międzynarodowe firmy należące do grupy najbardziej prestiżowych przedsiębiorstw (Global Fortune 500).

Aktualnie dla naszego Klienta z siedzibą w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:

Operator lasera CNC
Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny Trulaser

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego,
  • zdolności manualne, dokładność, precyzja, terminowość,
  • dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na warunkach niemieckich,
  • zatrudnienie na czas nieokreślony,
  • oferowane wynagrodzenie (ok. 2 050,00 -2 100,00 Euro netto/m-c):
  • 10 Euro brutto/h + 40 Euro netto diety za każdy przepracowany dzień
  • nadgodziny: + 25% od podstawowej stawki
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszt pokoju jednoosobowego: 350 – 450 euro/mc  w standardzie z Wi-fi)

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji  poprzez przycisk

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

CLEAR INTEC Sp. z o.o Sp. K.

Plac Dąbrowskiego 1

00-057 Warszawa

Polska

tel: +48 22 880 09 63

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)