Oferty pracySPECJALISTA DS. REKRUTACJI
SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Ergolding (Niemcy)
SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Ergolding (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 10 dni

P.I.N. Personal. Dla naszej firmy z siedzibą  w Ergolding w Niemczech (Bawaria), szukamy kandydatów na stanowisko pracy jako:

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Miejsce pracy: Ergolding (Niemcy)

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: średnie

Oferowane wynagrodzenie: 6 000 PLN - 9 000 PLN

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej
  • Realizacja projektów z branży technicznej
  • Rekrutacja i selekcja kandydatów
  • Tworzenie profili kandydatów
  • Przygotowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Udział w regionalnych i międzynarodowych targach pracy
  • Ścisła współpraca z kadrami oraz dysponentami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć relokacji do Niemiec
  • Bardzo dobra / biegła znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane inne języki obce (polski, czeski, słowacki, węgierski, rumuński, chorwacki)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa urządzeń biurowych oraz znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • Pracę w młodym, międzynarodowym zespole
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

P.I.N. Personal GmbH

Mendelstraße 4, 84030 Ergolding

tel. 0049 871 97 48 21 40

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)