Oferty pracyPracownik sortowania owoców (Hedel, Holandia)
Pracownik sortowania owoców (Hedel, Holandia) Hedel (Holandia)
Pracownik sortowania owoców (Hedel, Holandia) Hedel (Holandia) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 10 dni

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Do hurtowni zajmującej się pakowaniem owoców, poszukujemy kandydatów z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego do sortowania cytrusów.

Wymagania

• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Obowiązki

• Sortowanie owoców
• Inne prace fizyczne (np. pakowanie cytrusów)

Mile widziane

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Pracy w stabilnej firmie (zatrudnienie na warunkach holenderskich),
• Praca na długi okres czasu,
• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń,
• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 9,81 EURO plus pieniądze wakacyjne i urlopowe,
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów w Holandii,
• Wsparcie w sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy,
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania),
• Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla Kandydatów.

W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie: Praca tymczasowa.

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)