Oferty pracyPotrzebna opieka dla Pani Ingi. Miejsce- Koln
Potrzebna opieka dla Pani Ingi. Miejsce- Koln Gdańsk, Sopot, Gdynia, Straszyn, Tczew, Pruszcz Gdański, Staro (pomorskie)
Potrzebna opieka dla Pani Ingi. Miejsce- Koln Gdańsk, Sopot, Gdynia, Straszyn, Tczew, Pruszcz Gdański, Staro (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 22 maja 2017, do końca 9 dni

Pani Inga ma 72 lata, jest osobą niedowidzącą, słaby słuch i cierpi na cukrzycę.  Podopieczna zarówno w domu jak i poza nim porusza się za pomocą laski.

Obowiązki:

·         Organizowanie i wspólne spędzanie czasu z podopieczną

·         Pomoc w ubieraniu się

·         Pielęgnacja ciała oraz pomoc przy kąpieli/prysznicu

·         Gotowanie, pranie oraz prasowanie

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • czynne prawo jazdy - warunek konieczny,
  • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
  • przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,
  • dobry stan zdrowia,
  • mile widziane referencje.

Oferujemy:

  • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),
  • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4263 zł brutto!),
  • wynagrodzenie nawet do 1300 EURO netto!
  • podpisanie jednej czytelnej umowy,
  • dodatkowe ubezpieczenie NW i OC,
  • atrakcyjne premie świąteczne,
  • pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • pokrycie kosztów podróży w obie strony,
  • opiekę i wsparcie naszego zespołu.

    W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

    Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1 (Zieleniak), 9 piętro, lok. 910

    Tel.: 666 826 907

(Data aktualizacji: poniedziałek, 22 maja 2017)