Oferty pracyMonter szaf sterowniczych
Monter szaf sterowniczych MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wrocław, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra, Łódź, Kraków, Wa (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Monter szaf sterowniczych MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wrocław, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra, Łódź, Kraków, Wa (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Monter szaf sterowniczych

Praca na terenie Niemiec

Opis stanowiska:

  • montaż i okablowanie szaf sterowniczych
  • praca z planami elektrycznymi
  • budowa i montaż sterowników robotów
  • lokalizacja i naprawa usterek

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy jako elektryk przemysłowy
  • wykształcenie o kierunku elektrycznym
  • doświadczenie w pracy przy montażu szaf sterowniczych
  • posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

  • pomoc Konsultanta w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji
  • rzetelną i precyzyjną prezentację warunków zatrudnienia
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
  • zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
  • płatne nadgodziny
  • stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Racibórz, Rydułtowy (śląskie)
Opublikowano 18 sierpnia 2017
Racibórz, Wodzisław Śląski, Rybnik (śląskie)
Bad Tölz (Niemcy)