Oferty pracyRzeźnik z językiem niemieckim - NIEMCY
Rzeźnik z językiem niemieckim - NIEMCY MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Katowice, Kielce, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Całe Niemcy (śląskie, świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie)
Rzeźnik z językiem niemieckim - NIEMCY MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Katowice, Kielce, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Całe Niemcy (śląskie, świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 20 dni

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

RZEŹNIK Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres zadań:

  • rozbiór mięsa wieprzowego, wołowego
  • trybowanie, wykrawanie, klasowanie
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • praca w małej masarni
  • praca na stołach

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • kierunkowe wykształcenie
  • doświadczenie w pracy  na podobnym stanowisku (rozbiór, ubój mięsa wieprzowego/wołowego, produkcja); chociaż dwa z wymienionych stanowisk
  • doświadczenie w małych masarniach
  • gotowość do szybkiego rozpoczęcia współpracy
  • posiadanie własnego samochodu – mile widziane!

Oferujemy:

  • pomoc Konsultanta MONDI w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec
  • zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
  • płatne nadgodziny
  • stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Grettstadt (Niemcy)
Opublikowano 28 kwietnia 2017
Langenau (Niemcy)
Wolsztyn (wielkopolskie)