Oferty pracyPrzedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy Jobman Poznań Poznań, Hamburg (wielkopolskie)
Przedstawiciel handlowy Jobman Poznań Poznań, Hamburg (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisko przedstawiciela handlowego cyfrowej drukarni na rynek niemiecki.

ZADANIA I OBOWIĄZKI:
- pozyskiwanie i bezpośrednia obsługa kontrahenta na rynku niemieckim;
- tworzenie bazy klientów;
- kreowanie ofert handlowych i ich koordynowanie;
- promowanie i sprzedaż usług oferowanych przez firmę;
- prowadzenie doradztwa technicznego;
- wprowadzanie, weryfikacja i nadzór zleceń w systemie;
- kontrola płatności obsługiwanych kontrahentów;
- opieka posprzedażowa nad klientem;
- realizacja planów sprzedaży;
- przygotowywanie uzgodnionych raportów dla przełożonego;

WYMAGANIA I KOMPETENCJE:
- język niemiecki w stopniu biegłym w mowie i w piśmie;
- doświadczenie w sprzedaży (minimum 3 miesiące na podobnym stanowisku w ostatnich 2 latach), mile widziane w branży poligraficznej;
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
- dobra organizacja czasu pracy, orientacja na cele;
- zdolność radzenia sobie w stresujących sytuacjach;
- czynne prawo jazdy kat. B;
- sumienność;
- dyspozycyjność.

OFERUJEMY:
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz z młodym, zorientowanym na sukces zespołem;
- bardzo wysokie zarobki prowizyjne;
- sprzęt niezbędny do pracy;
- cykl szkoleń;
- miłą atmosferę.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano 22 maja 2017
Swarzędz (wielkopolskie)
Opublikowano 16 maja 2017