Oferty pracySpecjalista Łotewski lub Słowenski
Specjalista Łotewski lub Słowenski Warszawa (śląskie)
Specjalista Łotewski lub Słowenski Warszawa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Szukasz pracy i znasz  łotewski lub słoweński

A może rozglądasz się za miejscem z fajną atmosferą i możliwościami rozwoju

Mamy dla Ciebie taką ofertę

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twoje zadania:

  • współpraca z zespołem na miejscu oraz z obszaru Łotwa lub Słowenia
  • rejestracja zgłoszeń - poszukiwanie rozwiązań
  • dbanie o wysoką jakość obsługi

Nie wymagamy doświadczenia. Stawiamy na chęć do nauki i kompetencje językowe.

Potrzebujemy od Ciebie:

  • dobrej znajomości języka łotewskiego lub słowenskiego
  • wysokich umiejętności komunikacji
  • entuzjazmu i chęci do nauki

W zamian oferujemy:

  • pakiet szkoleń na start
  • umowę o pracę
  • szkolenia.benefity, premii i inne

Zapraszamy do przesłania CV

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)