Oferty pracyPracownik inwentaryzacji za granicą
Pracownik inwentaryzacji za granicą Niemcy, Europa (Niemcy)
Pracownik inwentaryzacji za granicą Niemcy, Europa (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 9 dni

Firma INVENT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji za granicą

Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania od kandydatów:
• Umiejętność obsługi komputera
• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu
• Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)

Zapewniamy:
• Transport
• Umowę zlecenie
• Zakwaterowanie
• Wynagrodzenie od 170 PLN do 185 PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy)
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas
Po aplikacji nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)