Oferty pracyPracownik hali (zmiana nocna)
Pracownik hali (zmiana nocna) Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
Pracownik hali (zmiana nocna) Gdańsk, Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 9 dni

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta, sieci sklepów spożywczych, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Pracownik hali (zmiana nocna) Tesco
Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:
Wykładanie towaru
Praca na magazynie
Dbanie o czystość miejsca pracy

Wymagania:
Książeczka sanitarno- epidemiologiczna
Zaangażowanie i odpowiedzialność
Dyspozycyjność
Chęć do pracy
Pełnoletność

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
Umowę cywilnoprawną podpisywaną z InterKadrą
Stawkę godzinową

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)