Oferty pracyKierownik operacyjno-administracyjny
Kierownik operacyjno-administracyjny GP People Toruń (kujawsko-pomorskie)
Kierownik operacyjno-administracyjny GP People Toruń (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty rekrutacyjne w całej Polsce dając naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Wspieramy pracowników i pracodawców na każdym etapie rekrutacji, a nasz profesjonalizm i pasję w pracy, potwierdzają otrzymane nagrody. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na stałe czy zatrudnienia tymczasowego z nami możesz osiągnąć więcej. W GP People człowiek i biznes są tak samo ważne.

Aktualnie dla naszego klienta firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym poszukujemy zaangażowanej i dojrzałej zawodowo osoby na stanowisko:

Kierownik organizacyjno-administracyjny

nr referencyjny: KOA/04/17
miejsce pracy: Toruń
region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • koordynowanie wszystkich obszarów działalności operacyjnej, w tym zakupy, produkcja oraz logistyka
  • odpowiedzialność za całokształt zagadnień formalnych, prawnych i organizacyjnych związanych z funkcjonowaniem firmy
  • realizacja bieżących zadań związanych z obszarem administracyjnym
  • zarządzanie procesami finansowymi, zarządzanie budżetem i optymalizacja kosztów
  • zarządzanie gospodarką magazynową oraz procesami logistycznymi
  • współpraca z klientami, dostawcami, partnerami biznesowymi
  • nadzór nad planowaniem produkcji
  • zarządzanie podległym zespołem
  • przygotowywanie analiz i raportów
  • dbałość o wysokie standardy działalności firmy
  • odpowiedzialność za stworzenie oraz wdrożenie procesów zarządczych i operacyjnych
  • planowanie i zarządzanie zasobami ludzkimi oraz nadzór nad BHP

Oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem i firmą
  • wykształcenia wyższego (mile widziane prawo, ekonomia, zarządzanie)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • wiedzy z zakresu zarządzania i organizacji procesów produkcji
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, dostawcami i kooperantami
  • umiejętności organizacyjnych
  • umiejętności lub doświadczenia w zarządzaniu projektami

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie oraz premię
  • przyjazną atmosferę pracy

Kontakt:

GP People oddział w Toruń

nr tel. 056/ 65 104 68

e-mail.: hbielicka@gppeople.pl

Zgodnie z obowiązującym prawem GP People nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo pracy.

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano 9 października 2017
Poznań/Dopiewo (wielkopolskie)
Opublikowano 7 października 2017
Opublikowano 3 października 2017