Oferty pracyPraca na zmywaku w Holandii
Praca na zmywaku w Holandii Oddział Częstochowa Cadzand (Holandia)
Praca na zmywaku w Holandii Oddział Częstochowa Cadzand (Holandia) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOC KUCHENNA / praca na zmywaku

OPIS STANOWISKA:

obsługa zmywaka

drobne prace porządkowe

WYMAGANIA:

posiadanie konta bankowego walutowego

ważny dowód osobisty lub paszport

nr SOFI

zaświadczenie o niekaralności

sumienność, dokładność w wykonywaniu obowiązków

umiejętność pracy w grupie

znajomość języka holenderskiego/angielskiego minimum na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

możliwość podjęcia pracy od zaraz

możliwość rozwoju zawodowego

atrakcyjne wynagrodzenie

transport do pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Częstochowa, Zawiercie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnica, Koziegło (śląskie)
Opublikowano 28 lipca 2017
Częstochowa (śląskie)
Opublikowano 25 lipca 2017
Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zawiercie, Koziegłowy (śląskie)