Oferty pracySuper oferta od 10.05 do mobilnego seniora z Düsseldorfu
Super oferta od 10.05 do mobilnego seniora z Düsseldorfu Düsseldorf (Niemcy)
Super oferta od 10.05 do mobilnego seniora z Düsseldorfu Düsseldorf (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą.

Podopieczny:

Wiek: 88 lat (1929 r.)  Wzrost: 172 cm  Waga: 76 kg

Podopieczny po śmierci żony potrzebuje wsparcia. Podopieczny ze względu na wiek ma małe problemy z poruszaniem się oraz trochę problemy z pamięcią ale nie ma demencji. Jest bardzo samodzielną osobą i wszystkie czynności życia codziennego wykonuje sam. Cierpi na częściowe nietrzymanie moczu. Noce przesypia spokojnie. Podopieczny jest bardzo kulturalną i wykształconą osobą (był prawnikiem).

Podopieczny wstaje około 8:30, należy przygotować śniadanie

Około 12 godziny obiad, podopieczny z reguły odpoczywa po obiedzie

Około 15:00 wspólna kawa

18:00 kolacja

koło 21:00 podopieczny kładzie się spać

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należy wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach oraz przede wszystkim prowadzenie gospodarstwa domowego. Raz w tygodniu przychodzi Pani która sprząta.

Informacje dodatkowe:

Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu wyodrębnionym w domu wielorodzinnym w Düsseldorfu. W domu jest Internet.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą

- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Kontakt pod numerem: 508624675

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)