Oferty pracy INSTRUKTOR SPORTU/REKREACJI, SPECJALNOŚĆ: PŁYWANIE
INSTRUKTOR SPORTU/REKREACJI, SPECJALNOŚĆ: PŁYWANIE Polkowice,Lubin,Głogów (dolnośląskie)
INSTRUKTOR SPORTU/REKREACJI, SPECJALNOŚĆ: PŁYWANIE Polkowice,Lubin,Głogów (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Zakres obowiązków:

- nauka pływania dzieci, młodzież i osób starszych

- doskonalenie technik pływania dzieci, młodzież i osób starszych

Wymagania:

- uprawnienia instruktora sportu/rekreacji- specjalność pływanie

- chęć do pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami starszymi

- dostępność w określonych godzinach popołudniowych

- zdolności organizacyjne oraz zdyscyplinowanie

- odpowiedzialność, sumienność i świadomość charakteru pracy z osobami w każdym wieku

- kreatywność

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- zatrudnienie z jasno określonymi warunkami współpracy

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Kontakt- odpowiemy na każde pytanie:

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie CV, listu motywacyjnego oraz dokumentów potwierdzających posiadanie uprawnień instruktora pływania w sekretariacie Spółki lub przesłanie tych dokumentów na adres e-mail:

KADRY Aquapark Polkowice – Regionalne Centrum Rekreacyjno - Rehabilitacyjne S.A.

tel.: 76/ 746 27 75

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)