Oferty pracyMagazynier - Operator wózka widłowego (wysoki skład) - od zaraz !
Magazynier - Operator wózka widłowego (wysoki skład) - od zaraz ! MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Poznań (wielkopolskie)
Magazynier - Operator wózka widłowego (wysoki skład) - od zaraz ! MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Poznań (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 25 dni

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego  poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Magazynier - Operator wózka widłowego (wysoki skład)

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne /ok. Poznania

 Naszym Pracownikom Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w przyjaznym zespole osób zorientowanych na wzajemną pomoc i wsparcie w realizacji codziennych zadań,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy.

Opis stanowiska:

  • transport asortymentu firmy za pomocą wózka widłowego (wysokiego składowania),
  • załadunki oraz rozładunki towaru,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • ścisła współpraca z innymi działami zakładu,
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi na zakładzie pracy zasadami BHP.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składu (aktualne i poparte praktycznym doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego),
  • aktualne badania psychotechniczne mile widziane,
  • motywacja do pracy oraz dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pośrednictwem portalu.

 Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Schwebheim (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Racibórz (śląskie)
Opublikowano 22 kwietnia 2017
Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano 21 kwietnia 2017