Oferty pracyPracownik magazynu Holandia od zaraz!
Pracownik magazynu Holandia od zaraz! Oddział Częstochowa Moerdijk (Holandia)
Pracownik magazynu Holandia od zaraz! Oddział Częstochowa Moerdijk (Holandia) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACA NA MAGAZYNIE

OPIS STANOWISKA:

•        praca przy rozładunku kontenerów

•        prace magazynowe

•        praca według ściśle określonych instrukcji

WYMAGANIA:

•        posiadanie walutowego konta bankowego

•        ważny dowód osobisty lub paszport

•        zaświadczenie o niekaralności

•        mile widziane prawo jazdy kat. B

•        mile widziana znajomość języka angielskiego

•        mile widziane uprawienia na wózki widłowe

•        sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

•        dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY:

  • zakwaterowanie
  • dojazd do i z miejsca pracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • opieka polskiego koordynatora
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pomoc w załatwieniu formalności
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • transport do Holandii

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)