Oferty pracyPakowanie wędlin na tacki w Holandii
Pakowanie wędlin na tacki w Holandii Oddział Częstochowa Częstochowa, Zawiercie, Gliwice, Katowice, (śląskie)
Pakowanie wędlin na tacki w Holandii Oddział Częstochowa Częstochowa, Zawiercie, Gliwice, Katowice, (śląskie) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

OPIS STANOWISKA:

•        praca przy linii produkcyjnej

•        pakowanie artykułów spożywczych (mięsa i wędlin)

•        kontrola jakości produktu

•        praca według ściśle określonych instrukcji

WYMAGANIA:

•        posiadanie walutowego konta bankowego

•        ważny dowód osobisty lub paszport

•        zaświadczenie o niekaralności

•        mile widziane prawo jazdy kat. B

•        mile widziana znajomość języka angielskiego

•        sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

•        dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY:

  • zakwaterowanie
  • dojazd do i z miejsca pracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • transport do Holandii

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Częstochowa (śląskie)
Opublikowano 25 sierpnia 2017
Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zawiercie, Koziegłowy (śląskie)