Oferty pracyDARMOWY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA PRACOWNIKÓW - KRAKÓW!
DARMOWY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA PRACOWNIKÓW - KRAKÓW! Kraków (małopolskie)
DARMOWY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA PRACOWNIKÓW - KRAKÓW! Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 21 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.

Wiele osób wyrażających chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec, nie dysponuje niestety wystarczającą znajomością języka niemieckiego. Chcąc ułatwić im możliwość wyjazdu i pracy za granicą nasza firma zamierza zorganizować kurs języka niemieckiego. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

Poszukujemy osób chcących wyjechać do pracy za granicę, które chcą nauczyć się komunikatywnego porozumiewania w miejscu pracy i poszerzyć znajomość języka niemieckiego.

Zadania:
  • kurs jest całkowicie bezpłatny, a po jego ukończeniu gwarantujemy stałe zatrudnienie w Niemczech
  • kurs obejmuje od 120 do 150 godzin lekcyjnych
  • zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych w dni powszednie
  • kurs prowadzony jest przez profesjonalnych i doświadczonych lektorów

Wymagania:
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
  • zapał do nauki i chęć zdobywania nowych umiejętności

Oferujemy:
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu:

735 989 076

Facebook: facebook.com/praca.silverhand
Zapraszamy również na: silverhand.eu/blog
Kurs j. niemieckiego od podstaw: Mówimy po niemiecku!
Kurs języka online: Helga czyta!

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

SILVERHAND Dominik Matczak – bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).

(Data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017)