Oferty pracyDoradca ds. Rynku Pierwotnego
Doradca ds. Rynku Pierwotnego Wrocław, Dolnośląskie (dolnośląskie)
Doradca ds. Rynku Pierwotnego Wrocław, Dolnośląskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 23 maja 2017, do końca 12 dni

Zatrudnimy osobę na stanowisko Doradcy ds. Rynku Pierwotnego.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy zlecenie lub umowy o współpracę,
- niezbędne narzędzia: telefon służbowy, programy do obsługi nieruchomości, stanowisko pracy w biurze w prestiżowej lokalizacji - centrum Wrocławia,
- system prowizyjny,
- elastyczny czas pracy,
- cykl bezpłatnych szkoleń,
- możliwość rozwoju,
- miłą atmosferę pracy,
- wsparcie doświadczonego Zespołu.

WYMAGANIA:
- mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości,
- wykształcenie minimum średnie,
- laptop,
- prawo jazdy,
- komunikatywność,
- dyspozycyjność,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- wysoka kultura osobista,
- zainteresowania w obszarze nieruchomości,
- zaświadczenie o niekaralności.

OPIS STANOWISKA:
- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z firmami deweloperskimi,
- obsługa klientów przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego,
- analizowanie potrzeb klientów,
- pozyskiwanie nowych firm deweloperskich,
- profesjonalne doradztwo w zakresie nieruchomości,
- przygotowywanie i prezentacja oferty nieruchomości,
- koordynowanie procesu sprzedaży,
- współpraca z innymi doradcami i notariuszami,
- monitorowanie rynku nieruchomości,
- dbanie o dobry wizerunek firmy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na podany adres e-mail.

(Data aktualizacji: wtorek, 23 maja 2017)