Oferty pracyMagazynier - praca również dla kobiet
Magazynier - praca również dla kobiet Oddział Szczecin Szczecin, Stargard, Gryfino (zachodniopomorskie)
Magazynier - praca również dla kobiet Oddział Szczecin Szczecin, Stargard, Gryfino (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 28 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. należy do niemieckiej grupy kapitałowej, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację, w szczególności dla takich branż jak przemysł, logistyka i administracja. Posiadamy 22 oddziały w Niemczech i Polsce. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier bez uprawnień

Miejsce pracy: Szczecin - Mierzyn

Opis stanowiska pracy:

  • Przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Kompletacja przesyłek zgodnie z instrukcjami
  • Zapewnienie porządku w magazynie
  • Inne prace magazynowe

 Oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność
  • Sumienność
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Magazyniera

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy
  • Bezpłatny dojazd do pracy
  • Możliwość awansowania

Dodatkowo otrzymasz możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej,  a także karnetu sportowego w atrakcyjnej cenie!

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji.

 Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

(Data aktualizacji: piątek, 28 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Szczecin, Stargard, Gryfino (zachodniopomorskie)
Opublikowano 24 lipca 2017
Goleniów (zachodniopomorskie)