Oferty pracyKucharz
Kucharz In Temporis Polska Biuro Warszawa Poznań (wielkopolskie)
Kucharz In Temporis Polska Biuro Warszawa Poznań (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 28 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki swojemu dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. In Temporis Polska  Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Aktualnie dla naszego Klienta, reprezentującego branżę gastronomiczną, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kucharz

Celem stanowiska jest: Zapewnienie sprawnej organizacji funkcjonowania kuchni oraz odpowiedniej jakości podawanych potraw.

Zakres obowiązków:

  • Przyrządzanie różnego rodzaju potraw, dań, przekąsek oraz deserów zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jakość,
  • Estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań,
  • Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu,
  • Kierowanie zespołem ludzi pracujących w kuchni

Wymagania:

  • Wykształcenie gastronomiczne,
  • Doświadczenie na stanowisku kucharza,
  • Aktualna książeczka dla celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • Zmysł estetyczny i poczucie elegancji,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dokładność i cierpliwość,
  • Umiejętność współdziałania z innymi pracownikami,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: piątek, 28 kwietnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Rzeszów (podkarpackie)
Opublikowano 6 lutego 2018
Opublikowano 30 stycznia 2018