Oferty pracyAGENT NIERUCHOMOŚCI
AGENT NIERUCHOMOŚCI Opole, Traunreut (opolskie)
AGENT NIERUCHOMOŚCI Opole, Traunreut (opolskie) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2017, do końca 6 dni

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w branży obrotu nieruchomościami z 12-letnim doświadczeniem, prowadzącego działalność w 5 miastach na terenie województw dolnośląskiego i opolskiego, oferującego profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, wynajmu, inwestycji deweloperskich, skupu nieruchomości, kredytów oraz home stagingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

AGENT NIERUCHOMOŚCI

Miejsce pracy: Opole

Liczba wakatów: 1

OBOWIĄZKI

  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży lub najmu
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Prezentowanie nieruchomości
  • Negocjacje z klientami
  • Obsługa transakcji i kontakt z podwykonawcami
  • Monitoring rynku nieruchomości

WYMAGANIA

  • Umiejętność sprzedaży i negocjacji z klientem
  • Perswazja to Twoje drugie imię
  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
  • Upór w dążeniu do celu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i upodobanie do pracy z ludźmi
  • Prawo jazdy kat. B, własny samochód – nie straszne Ci częste podróże na krótkie dystanse
  • Prowadzenie lub bycie gotowym na prowadzenie własnej działalności gospodarczej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i wiedza jak go dobrze wykorzystać w swojej pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane)
  • Doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami lub w handlu/sprzedaży (mile widziane)

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki, całkowicie zależne od Twojej skuteczności
  • Pracę z wynagrodzeniem zasadniczym i prowizją od sprzedaży lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej i wyższą prowizję (w zależności od Twoich preferencji)
  • Zadaniowy czas pracy
  • Codzienne wyzwania i brak monotonii
  • Szkolenia, mentoring i wsparcie najlepszych na rynku agentów nieruchomości
  • Służbowy telefon komórkowy
  • Stacjonarne miejsce pracy z pełnym nowoczesnym wyposażeniem biura
  • Pozytywną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dospiskiem stanowiska w tytule

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji.

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

(Data aktualizacji: środa, 17 maja 2017)