Oferty pracyMagazynier bez uprawnień Tychy
Magazynier bez uprawnień Tychy In Temporis Polska Biuro Katowice Tychy (śląskie)
Magazynier bez uprawnień Tychy In Temporis Polska Biuro Katowice Tychy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 4 maja 2017, do końca 1 dzień

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów:

MAGAZYNIER bez uprawnień

Miejsce wykonania zlecenia: Tychy

Główne obowiązki:

- przewożenie pojemników z częściami samochodowymi na paletach,

- skanowanie oraz kontrola jakości produktów,

- wsparcie procesów produkcyjnych.

Wymagania:

- chęć do pracy,

- zaangażowanie,

- zdolności manualne.

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- zatrudnienie od poniedziałku do piątku,

- możliwość pracy również w weekendy,

- możliwość pracy w nadgodzinach,

- możliwość indywidualnego ustalenia grafiku,

- atrakcyjne warunki finansowe,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

- przyjazna atmosfera.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na katowice@pluskadra.pl lub o kontakt telefoniczny 603 721 199.

W tytule mail proszę wpisać: Magazynier bez uprawnień Tychy

Plus Kadra Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 22 p. 207
40-032 Katowice

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

(Data aktualizacji: czwartek, 4 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Żory (śląskie)
Opublikowano 3 lipca 2017
Strzelce Opolskie (opolskie)