Oferty pracyDyrektor ds. E-commerce
Dyrektor ds. E-commerce In Temporis Polska Biuro Warszawa Warszawa (mazowieckie)
Dyrektor ds. E-commerce In Temporis Polska Biuro Warszawa Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 4 maja 2017, do końca 1 dzień

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o. (www.intemporis.eu) dzięki swojemu dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Aktualnie dla naszego Klienta, reprezentującego branżę logistyczną, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor ds. E-commerce

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i realizacja strategii w kanale e-commerce na rynku polskim i rynkach zagranicznych.
  • Rozwój strategii sprzedaży w kanale on-line i zarządzanie procesami sprzedaży internetowej.
  • Rozwój działu odpowiedzialnego za obszar e-commerce w firmie.
  • Budowanie relacji ze strategicznymi partnerami.
  • Realizacja i optymalizacja budżetu działań e-marketingowych.
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe w kanałach sprzedaży on-line.
  • Koordynowanie współpracy z dostawcami usług e-marketingowych.
  • Współpraca z dostawcami w ramach rozwoju i utrzymania platformy sprzedażowej.
  • Analiza efektów prowadzonych akcji i kampanii marketingowych
  • Podnoszenie efektywności działań e-marketingowych.
  • Zarządzanie procesami operacyjnymi kanału e-commerce (ustalanie KPI)
  • Odpowiedzialność za optymalizowanie procesu zakupowego Klientów.
  • Prowadzenie bieżącej analizy rynku oraz trendów w obszarze e-commerce, monitorowanie i analizowanie działań konkurencji
  • Koordynacja pracy zespołu specjalistów
  • Raportowanie do Zarządu Grupy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w e-commerce na stanowisku menedżerskim.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego będzie atutem.
  • Poparte sukcesami doświadczenie w tworzeniu strategii funkcjonowania kanału e-commerce i działań e-marketingowych.
  • Znajomość trendów w optymalizacji procesów zakupowych w kanale e-commerce.
  • Wiedza i doświadczenie w koordynacji kampanii SEM, FB Ads itp oraz współpracy z sieciami afiliacyjnymi.
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem marketingowym.
  • Doświadczenie w zarzadzaniu projektami i rozproszonym zespołem.
  • Znajomość rynku agencji i dostawców działań e-marketingowych.
  • Mile widziana znajomość branży logistycznej.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Nastawienie na cel i osiąganie wyników; umiejętność planowania i ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • Udział w budowaniu strategii E-commerce firmy na rynku polskim i zagranicznym.
  • Prowadzenie projektów międzynarodowych i współpraca z partnerami zagranicznymi.
  • Samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

(Data aktualizacji: czwartek, 4 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Wrocław (dolnośląskie)
Opublikowano 21 czerwca 2017
Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano 9 czerwca 2017
Rzeszów (podkarpackie)