Oferty pracykonserwator
konserwator Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec (śląskie)
konserwator Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 7 dni

 Ogólny zakres obowiązków/charakterystyka pracy:

Wykonywanie bieżących napraw, oraz usuwanie awarii w budynkach wspólnot mieszkaniowych.

Bieżąca konserwacja, dokonywanie odczytów wodomierzy i innych układów pomiarowych, CO.

. Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy:

- poziom wykształcenia średnie zawodowe

- doświadczenie zawodowe/staż  1 rok

- uprawnienia.   do eksploatacji urządzeń i instalacji

- czynne prawo jazdy

Wysokość proponowanego wynagrodzenia (brutto):

Min 13 zł/ godz + dodatki za utrzymanie pogotowia technicznego

Umowa zlecenie godz. pracy od 7 do 15

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)