Oferty pracyTokarz (MFT/04/17)
Tokarz (MFT/04/17) Weegree Łajski (mazowieckie)
Tokarz (MFT/04/17) Weegree Łajski (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 5 maja 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Tokarz

Miejsce pracy: Łajski

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku tokarza.
  • Praca na tokarce Haas SL20.
  • Praca na samodzielnym stanowisku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na tokarce Haas.
  • Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowę o pracę tymczasową.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-16:00.
  • Możliwe nadgodziny.

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: 735-955-643

(Data aktualizacji: piątek, 5 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)