Oferty pracyTechnolog
Technolog Zielona Góra (lubuskie)
Technolog Zielona Góra (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 8 maja 2017, do końca 1 dzień

Podstawowe zadania:

  • projektowanie nowych wyrobów,
  • wykonywanie prób technologicznych,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej, w tym: opisy parametrów produkcji,
  • opracowanie specyfikacji produktów,
  • wykonywanie kalkulacji kosztów wytwarzania wyrobów,
  • ocena materiałów i surowców stosowanych w produkcji,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych,
  • wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych,
  • działania mające na celu optymalizację oraz podniesienie wydajności produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane włókiennicze),
  • dobra znajomość pakietu MS office,
  • znajomość systemów ERP,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 maja 2017)