Oferty pracyPielęgniarka - Pielęgniarz, praca w Norwegii (8800-20000 PLN)
Pielęgniarka - Pielęgniarz, praca w Norwegii (8800-20000 PLN) Cała Norwegia (Norwegia)
Pielęgniarka - Pielęgniarz, praca w Norwegii (8800-20000 PLN) Cała Norwegia (Norwegia) Aplikuj Opublikowano 8 maja 2017, do końca 1 dzień

Open Europe Sp. z o.o.

Wyjazd do Norwegii dla dyplomowanych pielęgniarek/pielęgniarzy.

Nr Licencji: 13917

Najbliższe rozpoczęcie nauki luty 2017

Pielęgniarka - Pielęgniarz, praca w Norwegii (8800-20000 PLN)

Miejsce pracy: Norwegia

Nr ref: pielęgniarka/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Oferujemy:

  • Możliwe zarobki ponad 43 338 NOK brutto miesięcznie (20000 PLN) w najgorszych miesiącach gwarantowane 19500 NOK brutto (8800 PLN),
  • Kontakt przez 7 dni w tygodniu,
  • Kurs językowy przed wyjazdem,
  • Mieszkanie i GWARANCJE zatrudnienia przez cały okres kontraktu,
  • Firma pokrywa wszystkie koszty związane z wyjazdem,
  • W niektórych przypadkach oferowany jest samochód służbowy,
  • Możliwość 1-tygodniowego urlopu co 6 tygodni,
  • Kontrakt 27 miesięcy,
  • Przeloty w dowolne miejsce w Europie opłaca pracodawca, raz na 6 tygodni,
  • Oferujemy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie kontraktu,
  • Jako jedyni GWARANTUJEMY pracę przez cały kontrakt.

Wymagania:

Obowiązkowe:

  • Wykształcenie kierunkowe - certyfikowana pielęgniarka lub położna,
  • Chęć wyjazdu do Norwegii,
  • Gotowość podjęcia nauki języka norweskiego,
  • Niekaralność.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Życzliwość w stosunku do innych ludzi.

Obowiązki:

  • Pomoc medyczna, opieka,
  • Przestrzeganie grafiku pracy,
  • Standardowe obowiązki pielęgniarskie.

Zarobki:

  • 200 NOK za 1h pracy
  • + 56 NOK za każdą godzinę nocną,
  • + 50 NOK za każdą godzinę w weekend,
  • + 133% dodatku za prace w święta,
  • + 100% stawki podstawowej za każdą nadgodzinę,

Jesteśmy zainteresowani również kandydaturą osób, które znajdują się na ostatnim roku studiów pielęgniarskich bądź położniczych, tak licencjatu jak i studiów magisterskich.

Zainteresowanych, prosimy o kontakt:

Kom: 736 737 935, Anna Dąbrowska

W aplikacji prosimy zawrzeć: Imię, nazwisko oraz numer telefonu. Informujemy, że z kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu weryfikacji danych.

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy bezpośrednio współpracują z firmą Valmon Helsevikar. Jako licencjonowana firma możemy zagwarantować Wam personalne podejście do każdego z Was i zadbanie o Wasze interesy przez cały okres trwania kontraktu.

Open Europe sp. z o.o. // NIP 5862305728 // REGON 364239680 // Nr Licencji: 13917

Adres centrali: Gryfa Pomorskiego 50a/5, Gdynia, 81-572.

Lokalizacje agentów: Gdynia, Gdańsk, Kraków, Białystok, Łódź, Bydgoszcz.

                    "Gwarantujemy najlepszą ofertę pracy dla pielęgniarek w Norwegii"

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 maja 2017)