Oferty pracyProjektant Automatyki EPLAN
Projektant Automatyki EPLAN Katowice (śląskie)
Projektant Automatyki EPLAN Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 8 maja 2017, do końca 1 dzień

Firma ISP Polska Sp. z o.o. z siedzibami w Katowicach i Rzeszowie należy do grupy Spitzer Solutions Partner Group. Od początku istnienia spółkę tworzy wysoko wyspecjalizowana kadra inżynierska posiadająca bogate doświadczenie i wieloletnią praktykę w zakresie realizowania projektów w informatyzacji i automatyzacji w przemyśle. Gwarantujemy profesjonalne podejście do najbardziej skomplikowanych zagadnień, elastyczność, wsparcie i przyjazne dla użytkownika rozwiązania techniczne.

Poszukujemy do pracy w Katowicach osoby na stanowisko:

Projektant Automatyki EPLAN

Numer referencyjny: EPLAN-Katowice/jobs.pl
Miejsce pracy: Katowice (śląskie)

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów automatyki w EPLAN P8
  • przygotowywanie dokumentacji elektrycznych
  • dobór aparatury, wyposażenia i rozwiązań na potrzeby ofertowania i projektowania
  • kierowanie pracami montażowymi układów automatyki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym (również studenci ostatniego semestru)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość środowiska EPLAN P8
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość standardów dokumentacji elektrycznych wykorzystywanych w przemyśle samochodowym

Oferujemy:

  • stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii w automatyce
  • liczne wyzwania  i możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 maja 2017)