Oferty pracyPomocnik magazyniera
Pomocnik magazyniera Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
Pomocnik magazyniera Gdańsk, Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 8 maja 2017, do końca 1 dzień

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. WYG HR Consulting jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10206/

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

POMOCNIK MAGAZYNIERA

Lokalizacja: Gdynia Dąbrowa ul. Rdestowa

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- punktualność,
- poważne podejście do pracy
- sprawność fizyczna

Obowiązki:
- prace porządkowe na magazynie
- przeładunek
- segregacja

Oferujemy:
- umowę zlecenie po miesiącu Umowa o Pracę
- regularne wynagrodzenie płatne do 15ego dnia następnego miesiąca
- stawkę 13,36 brutto/godz
- pracę stabilną w godzinach 7:00 - 15:00 według ustalonego grafiku z przełożonym (magazyn pracuje 7 dni w tygodniu)

CV prosimy przesyłać na adres mailowy w tytule wpisując numer referencyjny GDY/02/DAB

Do CV prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Nr ref: GDY/02/DAB

Oferta firmy

Wyg HR Consulting

Gdańsk

al. Grunwaldzka 103A

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 maja 2017)