Oferty pracyProjektant lub Asystent Projektanta Branży Drogowej lub Mostowej
Projektant lub Asystent Projektanta Branży Drogowej lub Mostowej Szczecin (zachodniopomorskie)
Projektant lub Asystent Projektanta Branży Drogowej lub Mostowej Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 8 maja 2017, do końca 1 dzień

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Obecnie do pełnienia nadzoru autorskiego w okolicy Szczecina (woj. zachodniopomorskie) poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant lub Asystent Projektanta Branży Drogowej lub Mostowej

Numer referencyjny: ZD-ZM Szczecin 2017-03/jobs.pl
Miejsce pracy: Szczecin (zachodniopomorskie)

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie nadzoru autorskiego nad projektem Budowa drogi S-6 na odcinku Goleniów-Nowogard oraz na odcinku węzeł „Kiełpino” - węzeł „Kołobrzeg Zachód”,

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe – inżynier budownictwa – specjalność drogi lub mosty,
  • uprawnienia do projektowania w specjalności drogowej lub mostowej – mile widziane,
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg lub mostów i/lub pełnieniu nadzoru autorskiego – min. 3 lata
  • umiejętność obsługi komputera (Ms Office, AutoCAD),
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dowolną formę współpracy

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 maja 2017)