Oferty pracyTechnolog Drewna
Technolog Drewna Czarna Woda (pomorskie)
Technolog Drewna Czarna Woda (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 10 maja 2017, do końca 1 dzień

Steico Spółka z o.o.  firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się produkcją ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Technolog Drewna

Region wykonywanej pracy: Czarna Woda (pomorskie)
Nr referencyjny: TD/jobs.pl     Opis stanowiska:
  • Projektowanie i opracowywanie dokumentacji rysunkowej i technologicznej zgodnie z obowiązującymi normami
  • Analiza wskaźników technologiczno-produkcyjnych i kosztowych pod względem ich optymalizacji;
  • Udoskonalanie procesów technologicznych, wprowadzanie nowych technologii w celu redukcji kosztów i zwiększenia wydajności
  • Wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w nadzorowanym ciągu produkcyjnym
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji
  • Nadzór nad przebiegiem projektów
  • Realizacja nowych projektów zmierzających do zwiększenia zdolności produkcyjnych lub optymalizacji kosztów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technolog drewna
  • Doświadczenie w branży stolarskiej
  • Znajomość drewna jako materiału obrabianego
  • Znajomość języka angielskiego, znajomość innego obcego języka będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność w działaniu
  • Otwartość na nowe technologie i materiały
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • stabilność zatrudnienia
  • bezpłatny dowóz od strony Starogardu Gdańskiego i Czerska.

(Data aktualizacji: środa, 10 maja 2017)