Oferty pracyoperator koparki i maszyn budowlanych
operator koparki i maszyn budowlanych Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
operator koparki i maszyn budowlanych Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 10 maja 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Operatora koparki i maszyn budowlanych

Pracodawca akceptuje także kandydatów z Ukrainy

Miejsce pracy: Wrocław/okolice

Obowiązki:

  • Obsuga maszyn budowlanych -  koparki - na terenie Dolnego Śląska
  • Usuwanie gruzu, ładowanie na samochody transportowe
  • Dbanie o powierzony sprzęt
  • Inne - charakterystyczne dla ww.stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie budowlane, kierunkowe lub pokrewne
  • Dobra znajomość mechaniki maszyn (koparki, ładowarki, spychacze)
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Prawo jazdy i własny samochód - mile widziane
  • Aktualne uprawnienia jako operatora koparki
  • Rzetelność i punktualność

Pracodawca oferuje:

  • Umowę zlecenie na czas określony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dokładne warunki zatrudnienia zostaną przedstawione kandydatom podczas rozmowy z pracodawcą

 Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

w języku niemieckim:

„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002,  Nr. 101  Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“

W języku polskim:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja

Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073

(Data aktualizacji: środa, 10 maja 2017)