Oferty pracyPrzedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk (dolnośląskie)
Przedstawiciel Handlowy Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 11 maja 2017, do końca 1 dzień

CT-Card

Lider na polskim rynku, Producent Preparatów Chemii Technicznej, a także przedstawicielstwo renomowanych firm Europejskich w zakresie dystrybucji produktów chemii technicznej i profesjonalnych środków chemicznych do kondycjonowania wody, poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego

Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: dolnośląskie, lubuskie Zadaniem Przedstawiciela Handlowego będzie:

  • realizacja strategii handlowej na przydzielonym terenie
  • praca w zespole
  • samodzielna realizacja postawionych celów, wsparta pomocą i aktywnością działu technicznego
  • utrzymanie kontaktów z Klientami aktywnymi oraz pozyskiwanie nowych.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie wydzielonym terytorium (samodzielność w obszarze planowania, organizacji pracy w oparciu o wytyczne i wsparcie techniczne Brand Managerów)
  • Budowanie trwałych relacji z Klientem
  • Realizacja strategii handlowej
  • Aktywna promocja oraz realizacja zakładanych planów sprzedażowych
  • Raportowanie i analiza osiąganych wyników CRM
  • Godne reprezentowanie firmy budujące jej silny wizerunek

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie (mile widziany profil techniczny, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pionie handlowym (B2B)
  • Ponadprzeciętna motywacja w dążeniu do osiągania celów
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Silna motywacja do pracy, rozwoju i podejmowania nowych wyzwań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Przestrzeganie zasad etyki zawodowej
  • Sprawna obsługa komputera (pakiet Ms Office)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w prężnie działającej firmie z długoletnią tradycją
  • Określona droga awansu
  • Rozwój kompetencji zawodowych
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Doskonałą atmosferę - współpraca z ludźmi z pasją
  • Atrakcyjny, dynamiczny system wynagradzania
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne
  • Samochód służbowy

(Data aktualizacji: czwartek, 11 maja 2017)