Oferty pracyElektryk w Niemczech
Elektryk w Niemczech Osnabruck/Munster (Niemcy)
Elektryk w Niemczech Osnabruck/Munster (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 1 października 2017, do końca 1 dzień

Elektryk - szafy sterownicze (okablowanie) w Osnabrück   Zadania:
okablowanie szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną, montaż instalacji elektrycznych.   Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie.
Oferujemy:
zatrudnienie na warunkach niemieckich, pomoc zakwaterowania przez Pracodawcę
możliwość pracy w nadgodzinach, możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Wymagania:
Wyksztalcenie zawodowe, znajomosc J. Niemieckiego.

Wynagrodzenie: od 14euro brutto + 24dni Urlop+ zamieszkanie na Start

Pozdrawiam

Marcin Bialek

(Data aktualizacji: niedziela, 1 października 2017)