Oferty pracySortowacz owoców sezonowych
Sortowacz owoców sezonowych Polski HR International Sp.zo.o Lubeka (Niemcy)
Sortowacz owoców sezonowych Polski HR International Sp.zo.o Lubeka (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 maja 2017, do końca 16 dni

Dla naszego niemieckiego Klienta zajmującego się przetwórstwem owoców poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Sortowacz owoców sezonowych

Obowiązki:

  • opróżnianie koszy i skrzynek z owocami (truskawki, śliwki, wiśnie),
  • sortowanie owoców,
  • czynności pomocnicze przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • zdolności manualne oraz spostrzegawczość,
  • siła i sprawność fizyczna,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • znajomość j. niemieckiego – mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane,
  • gotowość do wyjazdu do pracy od 05.06 do końca września.
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nadmorskiej miejscowości w Niemczech,
  • praca przy owocach sezonowych dla par, znajomych, rodzin,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z pełnym ZUS,
  • dodatkowe prywatne ubezpieczenie,
  • atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatki do wynagrodzenia, które pozwalają na satysfakcjonujący zarobek,
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie w Niemczech,
  • zapewnione dojazdy do pracy na terenie Niemiec (firmowe busy),
  • zorganizowany wyjazd do Niemiec oraz powrót,
  • pracę w sympatycznym i energicznym zespole osób oraz codziennym wsparcie Koordynatora z Polski.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

(Data aktualizacji: czwartek, 11 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Augsburg (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Lubeka (Niemcy)
Opublikowano 12 maja 2017