Oferty pracySortowacz owoców sezonowych
Sortowacz owoców sezonowych Polski HR International Sp.zo.o Lubeka (Niemcy)
Sortowacz owoców sezonowych Polski HR International Sp.zo.o Lubeka (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 maja 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego niemieckiego Klienta zajmującego się przetwórstwem owoców poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Sortowacz owoców sezonowych

Obowiązki:

  • opróżnianie koszy i skrzynek z owocami (truskawki, śliwki, wiśnie),
  • sortowanie owoców,
  • czynności pomocnicze przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • zdolności manualne oraz spostrzegawczość,
  • siła i sprawność fizyczna,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • znajomość j. niemieckiego – mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane,
  • gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz,
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nadmorskiej miejscowości w Niemczech,
  • praca przy owocach sezonowych dla par, znajomych, rodzin,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z pełnym ZUS,
  • dodatkowe prywatne ubezpieczenie,
  • atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatki do wynagrodzenia, które pozwalają na satysfakcjonujący zarobek,
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie w Niemczech,
  • zapewnione dojazdy do pracy na terenie Niemiec (firmowe busy),
  • zorganizowany wyjazd do Niemiec oraz powrót,
  • pracę w sympatycznym i energicznym zespole osób oraz codziennym wsparcie Koordynatora z Polski.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

(Data aktualizacji: czwartek, 11 maja 2017)