Oferty pracyKonsultant ds rozwoju rynku (z orzeczeniem) - zdalnie - Opole
Konsultant ds rozwoju rynku (z orzeczeniem) - zdalnie - Opole Opole, Nysa, Brzeg, Gorzów Śląski, Olesno, Strzelce Opolskie (opolskie)
Konsultant ds rozwoju rynku (z orzeczeniem) - zdalnie - Opole Opole, Nysa, Brzeg, Gorzów Śląski, Olesno, Strzelce Opolskie (opolskie) Aplikuj Opublikowano 12 maja 2017, do końca 1 dzień

Agencja e-kreacji Grupa AF sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się spółka. Główny zakres działań to kreowanie internetowego wizerunku firm poprzez projektowanie stron WWW, e-sklepów, działań e-marketingowych. Jako agencja składająca się w dużej mierze z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, chcemy promować wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant ds. rozwoju biznesu

Zadania:

- aktywne i skuteczne pozyskiwanie klientów biznesowych szczególnie z branży meblarskiej, produkcyjnej, eksportowej, e-commerce, a także spółek skarby państwa,

- budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z klientem biznesowym,

- negocjacje handlowe, budowanie trwałych relacji,

- proponowanie i kreowanie nowych strategii e-marketingowych,

- prezentacja projektów dla klienta,
- administracja stron www klientów,

- dodatkowe zadania social media,

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
- silnej motywacji do pracy, własnej inicjatywy, samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań,

- doskonałych umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych i negocjacyjnych,

-  doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży,

- znajomość branży internetowej, rynku medialnego, trendów e-marketingu,
- znajomość etykiety komunikacji biznesowej ,

- wysokiej kultury osobistej,

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat,
- praca w systemie Home office,
- telefon służbowy,
- know-how o Internecie i e-marketingu,
- częste szkolenia,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

(Data aktualizacji: piątek, 12 maja 2017)