Oferty pracySpecjalista ds. sprzedaży- praca szuka człowieka!
Specjalista ds. sprzedaży- praca szuka człowieka! Profi Credit S.A Kamieńsk (łódzkie)
Specjalista ds. sprzedaży- praca szuka człowieka! Profi Credit S.A Kamieńsk (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 12 maja 2017, do końca 1 dzień

Firma finansowa z sektora pożyczek gotówkowych w związku z dynamicznym rozwojem
Zatrudni Specjalistę ds. sprzedaży

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów (udostępniamy materiały reklamowe)
  • Sprzedaż produktów finansowych (pożyczek)
  • Obsługa klientów zleconych przez centralę
  • Obsługa wniosków i umów

Oczekujemy:

  • Łatwości nawiązywaniu kontaktów
  • Gotowości do pracy w terenie (udzielanie pożyczek)
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Odpowiedzialności
  • Sumienności
  • Niekaralność

Gwarantujemy:

  • jasne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie)
  • najwyższe prowizje na rynku
  • pełną pomoc Team Managera oraz szkolenia
  • elastyczne godziny współpracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV

Nie zapomnij o dopisku:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) "

(Data aktualizacji: piątek, 12 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Oława (dolnośląskie)
Opublikowano 22 września 2017