Oferty pracyPRAKTYKANT W DZIALE REKRUTACJI STAŁYCH
PRAKTYKANT W DZIALE REKRUTACJI STAŁYCH Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
PRAKTYKANT W DZIALE REKRUTACJI STAŁYCH Gdańsk, Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 12 maja 2017, do końca 1 dzień

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.

PRAKTYKANT W DZIALE REKRUTACJI STAŁYCH

Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz biurowiec Neptun

Obowiązki:
- Wsparcie Specjalisty ds. rekrutacji w codziennych obowiązkach
-  Selekcja CV,
- Publikowanie ogłoszeń na portalach internetowych i społecznościowych,
- Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą direct – search,
- Prowadzenie telefonicznych interview,
- Zarządzenie bazą kandydatów za pomocą programu HR Link,
- Sprawdzanie języka angielskiego u potencjalnych kandydatów przez rozmowę oraz testowo,
- Reprezentacja firmy na targach.

Wymagania:
- Chęć nauki,
- Komunikatywny język angielski,
- Zainteresowanie branżą HR,
- Komunikatywność
- Dyspozycyjność w godzinach 8:00 – 16:00 lub 10:00- 18:00 od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:
- Praktyki Bezpłatne w wymiarze 320/h ( 2 miesiące)
- Możliwość poznania branży HR od kuchni,
- Opiekę doświadczonego specjalisty,
- Naukę korzystania z programów HR Link, Goldenline, Canva.
- Referencje, które otwierają drzwi,
- Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrzeszcza
- Zwrot pieniędzy za dojazdy komunikacja miejską,

Jeśli  chcesz spróbować swoich sił w branży HR i dołączyć do naszego, koniecznie wyślij CV na adres: mailowy z zaznaczeniem numeru ref.: PRAK/REK/ST.
Czekamy na  Wasze CV!

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Wyg HR Consulting

Gdańsk

al. Grunwaldzka 103A

(Data aktualizacji: piątek, 12 maja 2017)