Oferty pracyKonsultant ds. Zamówień
Konsultant ds. Zamówień A-TEAM RECRUITMENT SP. Z O.O. S.K.A. Warszawa (śląskie)
Konsultant ds. Zamówień A-TEAM RECRUITMENT SP. Z O.O. S.K.A. Warszawa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 12 maja 2017, do końca 1 dzień

A-Team Recruitment Sp. z o.o. S.K.A. jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (8476)

Aktualnie, dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów/-tek do zespołu obsługi zamówień:

Konsultant ds. Zamówień

Zadania:

  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień w systemie informatycznym
  • obsługa zamówień mailowych oraz odpowiadanie na zapytania Klientów
  • utrzymywanie trwałych, pozytywnych relacji z Klientami
  • aktualizacja danych w systemie
  • brak elementów sprzedażowych

Wymagania:

  • student/-tka studiów zaocznych lub wieczorowych (status osoby uczącej się)
  • doświadczenie w obsłudze klienta (mailowe lub telefoniczne rozpatrywanie spraw)
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność współpracy w grupie
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • zaangażowanie i skrupulatność
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • godziny wykonywania zlecenia między 8-16 (pon.- pt.)
  • wynagrodzenie w przedziale 14,50 - 16.00 zł brutto za godzinę, w zależności od doświadczenia i dyspozycyjności
  • premie kwartalne
  • poznanie rynku farmaceutycznego
  • rozwój umiejętności w obszarze obsługi klienta
  • dobrze skomunikowana lokalizacja biura (Centrum Warszawy)
  • jasne zasady współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Prosimy dołączyć do aplikacji następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340)
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471)
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476)

(Data aktualizacji: piątek, 12 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Rekrutacja Ukryta (pomorskie)
Opublikowano 11 sierpnia 2017
Kraków (małopolskie)
Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)
Opublikowano 10 sierpnia 2017