Oferty pracyTechnolog specjalista ds. przetwórstwa mięsnego
Technolog specjalista ds. przetwórstwa mięsnego GP People Wielkopolskie (wielkopolskie)
Technolog specjalista ds. przetwórstwa mięsnego GP People Wielkopolskie (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 12 maja 2017, do końca 1 dzień

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.

Aktualnie naszym Klientem jest międzynarodowy dystrybutor dodatków przetwórstwa mięsnego, dla którego poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Technolog specjalista ds. przetwórstwa mięsnego

nr referencyjny: TMW/05/17
region: Polska zachodnia

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie prób technologicznych u klientów
  • opracowywanie, proponowanie rozwoju receptur oraz procesów
  • sprzedaż technologii oraz dodatków dla przetwórstwa mięsnego
  • pozyskiwanie nowych klientów z branży mięsnej
  • utrzymywanie relacji i kontaktów z dotychczasowymi klientami
  • obszar działania Polska Zachodnia (woj. wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie).

Wymagania:

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie przetwórstwa mięsnego w obszarze produkcji lub w firmie przyprawowej
  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane technologia mięsa lub pokrewne)
  • umiejętność sprzedaży i nawiązywania kontaktów handlowych
  • pracowitość, ambicja i wytrwałość w dążeniu do celu
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • niezbędny pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • bony świąteczne
  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko głównego technologa

Kontakt:

GP People - nr tel. 58 778 91 08

e-mail.: apakalska@gppeople.pl

(Data aktualizacji: piątek, 12 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Koninko K. Poznania (wielkopolskie)
Opublikowano 21 lipca 2017
Wysogotowo (wielkopolskie)