Oferty pracyAsystent działu Handlowego
Asystent działu Handlowego Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Asystent działu Handlowego Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 7 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Progresso dla swojego Klienta, firmy zajmującej się logistyka magazynową, poszukuje osób na stanowisko:

Asystent działu Handlowego

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Kontakt z klientem i podwykonawcami,
  • Sprawowanie nadzoru nad wykonaniem powierzonych prac bezpośrednio u klienta.

Wymagania:

  • Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań,
  • Osoba zdecydowana, operatywna, kreatywna,
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziani studenci zaoczni ostatnich lat kierunków Logistyki/Zarządzania,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w logistyce – mile widziane,
  • Język angielski – mile widziany.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Możliwość rozwoju, szkoleń, podnoszenia kwalifikacji,
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie zajmującej się logistyką magazynową.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: poniedziałek, 7 sierpnia 2017)