Oferty pracyStudiuj i świetnie zarabiaj jako doradca klienta!
Studiuj i świetnie zarabiaj jako doradca klienta! Profi Credit S.A Pajęczno (łódzkie)
Studiuj i świetnie zarabiaj jako doradca klienta! Profi Credit S.A Pajęczno (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 15 maja 2017, do końca 1 dzień

Poszukujemy osób z aspiracjami, które chcą zdobywać doświadczenie i rozpocząć swoją karierę już teraz! Nadal się uczysz, a chciałbyś zarabiać swoje pieniądze? Zgłoś się do nas - sprawdź co oferujemy!

Oferowane stanowisko: DORADCA KLIENTA

Zadania:
• Kontakt z Klientem
• Sprzedaż pożyczek
• Realizacja celi

Oczekiwania:
• Dobre umiejętności organizacyjne
• Komunikatywność

Oferujemy:
• Umowę zlecenie
• Wynagrodzenie prowizyjne
• Narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

(Data aktualizacji: poniedziałek, 15 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano wczoraj
Wrocław (dolnośląskie)