Oferty pracyTokarz_Kraśnik
Tokarz_Kraśnik In Temporis Polska Biuro Lublin Kraśnik (lubelskie)
Tokarz_Kraśnik In Temporis Polska Biuro Lublin Kraśnik (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 15 maja 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta firmy z Kraśnika z branży mechanicznej pilnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

TOKARZ_KRAŚNIK

NR REF: TSF/KRAS/2016

Obowiązki:

  • obsługa maszyn
  • przygotowywanie części wg dokumentacji technicznej
  • mocowanie materiału do obróbki w uchwycie tokarskim
  • toczenie pierścienia na obrabiarkach wielowrzecionowych i numerycznych
  • szlifowanie pierścieni
  • tłoczenie w prasach

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie techniczne
  • znajomość rysunku technicznego - mile widziane
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • motywacja do pracy, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (7-15, 15-23, 23-7)

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie finansowe,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Oferta pracy tymczasowej, nr licencji Agencji 1954

(Data aktualizacji: poniedziałek, 15 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Kraśnik (lubelskie)
Opublikowano wczoraj