Oferty pracySpawacz MIG-MAG, Francja – okolice Nantes
Spawacz MIG-MAG, Francja – okolice Nantes Nantes (Francja)
Spawacz MIG-MAG, Francja – okolice Nantes Nantes (Francja) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2017, do końca 4 dni

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Spawacz MIG-MAG, Francja – okolice Nantes

Opis stanowiska pracy

Praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze. Prace ślusarskie, montaż na podstawie rysunku technicznego, spawanie elementów metodami MIG-MAG

Wymagania:

- co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MIG/MAG
- umiejętność spawania w metodzie MIG/MAG
- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego
- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
- możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- bezpłatny przejazd do Francji
- zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca
zakwaterowania do miejsca pracy
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- wynagrodzenie w wysokości  12,93 euro brutto/h (11,00 euro stawka podstawowa + dodatek zakładowy 6,10 euro/dzień + 10% wynagrodzenia brutto wypłacane w formie premii na koniec kontraktu)
- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (duża liczba nadgodzin – praca do 48h tydzień)
- dodatek w wysokości 10% wynagrodzenia brutto wypłacany w formie premii
po przepracowaniu całego kontraktu

(Data aktualizacji: wtorek, 16 maja 2017)