Oferty pracy`PRACA PRZY PAPRYCE - Z DOŚWIADCZENIEM
`PRACA PRZY PAPRYCE - Z DOŚWIADCZENIEM Agencja pracy Cosmoworker Okolice Venlo (Holandia)
`PRACA PRZY PAPRYCE - Z DOŚWIADCZENIEM Agencja pracy Cosmoworker Okolice Venlo (Holandia) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2017, do końca 1 dzień

Wymagane doświadczenie w pracy przy papryce.
Praca długoterminowa
9,43€ dla kandydatów od 21 roku życia.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • Różne stanowiska:
    • ścinanie papryki
    • topowanie i okręcanie papryki w lewą stronę
    • sortowanie papryki.

Wymagania:

  • doświadczenie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Holandii, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę 9,43 brutto za godzinę pracy dla kandydatów od 21 roku życia,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania:84,90 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 22,40 € za tydzień.

Dodatkowe informacje:

  • brak

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.
CV w języku angielskim, referencje byłych pracodawców, certyfikaty, dyplomy i zdjęcia z poprzednich prac zwiększają możliwość pełniejszego zaprezentowania Kandydata potencjalnym pracodawcom.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:

0048 (61) 250-4-250 z Polski
0031 47 57-88-114 z Holandii
poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2017 ⓒ

(Data aktualizacji: wtorek, 16 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Lizbona (Portugalia)
Opublikowano 10 października 2017
Cała Belgia (Belgia)
Zlin (Czechy)