Oferty pracySpecjalista ds. rekrutacji
Specjalista ds. rekrutacji Krapkowice, Opole, Nysa (opolskie)
Specjalista ds. rekrutacji Krapkowice, Opole, Nysa (opolskie) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2017, do końca 1 dzień

Firma Taurus Administracja Sp. z o.o. Sp.K. to licencjonowana Agencja Pracy w zakresie pośrednictwa pracy do Niemiec. Nasze doświadczanie pozwala cieszyć się nam dobrą współpracą w zakresie rekrutacji na rynku niemieckim.

By poszerzyć naszą współpracę poszukujemy na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Krapkowice /ok. Opola (opolskie)
Nr referencyjny: rekruter/jobs.pl     Opis stanowiska:
  • samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze w Niemczech
  • weryfikacja kompetencji językowych oraz ocena predyspozycji Kandydatów
  • tłumaczenie dokumentacji rekrutacyjnej
  • przygotowanie i prezentacja profili kandydatów
  • redagowanie i umieszczanie ogłoszenie na portalach internetowych
Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • dokonała znajomość pakietu MS Office
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz doskonała organizacja czasu
  • rzetelność i wytrwałość w wypełnianiu powierzonych zadań
  • realizacja wyznaczonych celów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
  • ciekawe wyzwanie zawodowe w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń podnoszących kompetencje
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą Aplikuj teraz

Taurus Administracja Sp.z o.o Sp. K
ul. Opolska 4

47-300 Krapkowice

Tel. 77 4462401

(Data aktualizacji: środa, 17 maja 2017)